Последние записи

Біографія

Біографія

В'ячеслав Михайлович Слісарчук народився 18 вересня в місті Одесі.
 
У 2006 р - Був прийнятий до лав Національної Спілки журналістів України.
 
 У співавторстві з академіком Файтельберг-Бланком опубліковано понад 80 статей і нарисів на тему кримінал і історія Одеси. Вірші та оповідання були видані в різних збірниках та альманахах. (Деякі з них можете прочитати в розділі "Проза")
 
У 2010 р - отримав спеціальний приз фестивалю "Червоні вітрила" в творчому конкурсі малої прози. Осінь 2011 року - став призером конкурсу "Цвєтаєвська осінь" в номінації "Приз глядацьких симпатій" за акростих присвячений Марину Цвєтаєву.
 
2012 року - відзначений дипломом літературного конкурсу моя Одеса, за статтю "Герой минулого часу" про П.А. Цюрупі.
 
2013р. - Прийнято до Всеукраїнського Союз Письменників мариністів.
 
                                    
 
 Є співавтором книг «Бандитська Одеса - 9» і «Бронзовий вік Південної Пальміри». В даний час, після смерті академіка В. Р. Файтельберг- Бланка, продовжує роботу над історичними оповіданнями з життя Одеси. Паралельно завершує роботу над історично-містичним романом "Нельсон і Червоний Адмірал". Своїм друзям і знайомим до ювілеїв та свят складає вірші і індивідуальні іменні акростихи. Що ж таке акростих.
 
 Акровірші напише кожен.
 
 Хто зможе риму підібрати,
 
 Раставів букви, щоб одного разу,
 
Від першої літери, вниз читати,
 
З'єднає слова в картину,
 
Такий поезії каприз,
 
І якщо дійдеш до середини,
 
Хваліть музу за ескіз!
 
   На цьому сайті ви зможете прочитати акростихи присвячені письменникам (А.С. Гріну, К.Г. Паустовського, А.П.Чехову) поетам (М. І.Цветаевой, В.С. Висоцькому, В.І.Ключінскому, Р. Колобової і ін.) художникам (Юрію Горбачову, Нікаса Сафронова), іншим творчим людям, ветеранам Війни, викладачам філософського факультету ОНУ ім. І.І.Мечникова та т.д.
 
Запам'ятайте! Для вас з'явилася ексклюзивна можливість увічнити своїх рідних і близьких, замовивши майстрам вітальні вірші і акроплакати. Акроплакат це возз'єднання художньо оформленого портрета з поезією. Над виготовленням працюють першокласних майстри дизайну (Олена Делечук (Marakesh) і ін.) Оплата договірна.
Українська

Мови